Pobyt

Sprawdź szczegóły odnośnie pobytu.

Planując wakacje w górach warto wcześniej zarezerwować nasz dom na zboczu góry w masywie Gorce. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi posiadające nową sosnową saunę i bardzo dobrze wyposażoną salę zabaw. Zapewnia relaks i wypoczynek w górach w wysokim standardzie. Właśnie dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem turystów, szczególnie rodzin z dziećmi. Wybierając całoroczne domki w Pieninach mogą być Państwo spokojni o ciekawe atrakcje, a decydując się na nasz ekskluzywny dom w Gorcach mają Państwo zagwarantowane także luksusowe warunki podczas pobytu.

Minimalny okres wynajmu to 3 dni. Przy dłuższych okresach możliwość negocjacji cen. Wystawiamy faktury Vat.


Ceny zaczynają się od 800-1000zł za dobę(w zaleności od terminu wynajmu). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia ceny pobytu w zależności od liczby gości oraz sezonu.


W celu rezerwacji miejsca wymagana jest opłata zadatku w wysokości 30% sumy całkowitej. Reszta kwoty płatna na numer konta bankowego na minimum 3 dni przed rozpoczęciem pobytu. W przypadku rezygnacji i sytuacjach losowych pieniądze nie będą zwrócone. Zadatek można wykorzystać przy kolejnej rezerwacji w dostępnym terminie. Cena obejmuje drewno kominkowe.