Galeria

To nie jest prosta chata w górach, ani malutki pensjonat, ani hotel nastawiony na masowego turystę. To elegancka, utrzymana w wysokim standardzie willa w górach, z której rozpościera się widok na Tatry i Jezioro Czorsztyńskie. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, pozwalające na relaks i wypoczynek w malowniczym otoczeniu przyrody. Doskonale obrazują to zdjęcia z galerii, ukazujące wnętrza eleganckiej rezydencji. Fotografie przedstawiają bardzo wysoki standard wyposażenia i jednocześnie fantastyczne wykorzystanie regionalnego zdobnictwa i materiałów jak drewno oraz kamień.

Jasne i przestronne sypialnie, klimatyczny salon z kominkiem, eleganckie łazienki, nowa sosnowa sauna oraz bardzo dobrze wyposażona sala zabaw – ich zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii, by przekonać się jak bardzo przemyślane zostały wnętrza. Domek z kominkiem w górach to wymarzone miejsce na ferie zimowe, a wyposażony dodatkowo w saunę gwarantuje bardzo wysoki komfort podczas pobytu. Warto mieć na uwadze, że domek z sauną do wynajęcia to jeszcze mało spotykane rozwiązanie w Gorcach. Przeglądając galerię sprawdzą Państwo czy wnętrza spełniają oczekiwania. Przekonają się Państwo także, że to idealny dom dla dwóch rodzin z dziećmi na wypoczynek w górach.

W galerii zamieściliśmy także fotografie widoków na Tatry, Pieniny i Gorce, które inspirują do wynajęcia willi. Na zdjęciach widać też rozciągające się w dole malownicze Jezioro Czorsztyńskie – idealny plener do wypoczynku i relaksu. Wykonane zdjęcia są zgodne ze stanem faktycznym i dowodzą, że chata w górach może być piękną, elegancką rezydencją, która nie traci nic z folkloru.

Wnętrza:

Sypialnie:

Łazienki:

Sauna i sala zabaw:

Widoki: