Dom góralski

Nowy dom umiejscowiony na wysokości ok. 900 n.p.m. tuż przy szlaku turystycznym na szczyt Turbacz. Szlak prowadzi po najatrakcyjniejszych szczytach Gorców. Z okien domu wspaniała panorama gór z jeziorem pełnym ryb.

Opis domku:

Wymarzone miejsce na wymarzony wypoczynek istnieje i znajduje się w Gorcach. W spokojnej okolicy pośród wzniesień, lasów i pól położona jest wyjątkowa chata góralska. To dwupiętrowy budynek, który w wyważony sposób łączy lokalny folklor z nowoczesnymi rozwiązaniami użytkowymi. Domki do wynajęcia w górach nie są nowością, jednak my oferujemy nowy dom w wysokim standardzie na zboczu góry.

Wnętrza kryją trzy sypialnie, przestronną kuchnię i dwie łazienki: jedną na parterze i drugą – z dużą wanną, idealną na gorące kąpiele – na górze. Relaksujący wypoczynek w górach zapewni nowa sosnowa sauna, która pozwoli się odprężyć i rozluźni mięśnie. Przygotowaliśmy także coś dla najmłodszych. Bardzo dobrze wyposażona sala zabaw zagwarantuje maluchom rozrywkę przy niepogodzie. Na chłodniejsze popołudnia i zimowe wieczory sprawdzi się także piękny kominek. Trzaskający wesoło ogień w palenisku to jeden z powodów, dla których domki góralskie cieszą się tak dużym powodzeniem podczas ferii zimowych. Ponadto w okolicy znajdują się liczne stoki i stacje narciarskie. Warto zdecydować się na wynajem domku latem. Można wówczas odbyć bajeczny spływ Dunajcem lub zwiedzić zamki w Czorsztynie i Niedzicy.

To więcej niż tradycyjna chata góralska czy standardowo wyposażone domki na wynajem to prywatna przestrzeń do wypoczynku w gronie najbliższych. Ten idealny dom dla rodzin z dziećmi pomieścić może do 8 (a przy wykorzystaniu dostawek – 10) osób. Wyjątkowy klimat zapewnia atrakcyjny wystrój z dużym wykorzystaniem drewna i motywów regionalnych oraz widok na Tatry i Jezioro Czorsztyńskie.

8-10 osób

2 piętra

3x sypialnia

2x łazienka

Salon

Kuchnia

Sauna

Sala zabaw

Kominek

Garaż

Wi-Fi

2x lodówka

Pralka

Mikrofalówka

Telewizor

DVD

Dla mniej aktywnych idealne miejsce na odpoczynek od zgiełku i pośpiechu dnia codziennego. Piękne widoki i funkcjonalność domu pozwoli na relaks i zapomnienie bez konieczności podróżowania.